Overhere

Ostatní, Papírenství

O projektu

Overhere je naše nová videoprodukce, která se zabývá primárně tvorbou komerčních videí. Hraných i animovaných. Je to mladá a energická skupina lidí, kteří milují film a mají za sebou realizace pro firmy jako Škoda Auto, Stihl a spoustu dalších. Podívejte se na základní branding a webovky, které jsme pro ně nedávno dokončili.

Rozsah projektu

Branding
Webdesign
Copywriting
Development
Foto/video
Social
Merchandise
Motion
Videoproduction
Marketing

Realizováno 2019

overhere-jan-kolar-petr-hosticka.png

Název a logo

Hledali jsme něco, co by vyjadřovalo energii a pohyb. Overhere je anglické zvolání, které znamená něco jako: “Tady jsem!” Název tedy vyjadřuje samotnou podstatu marketingu: upozornění na sebe. Protože overhere tvoří marketingová videa, která opravdu zaujmou. Logo vzniklo spojením výkřiku “Oh!”, vykřičníku a vlastně také zkratky názvu firmy overhere. Lze ho používat samostatně jako symbol, anebo použít celý název.

overhere-logo-neon.png
overhere-logo.png
overhere-logo-symbol.png

Aplikace

Podívejte se na malou ukázku toho, jak kluci s brandem pracují. My jsme celý vizuál doplnili o různé vzory a varianty loga. To vše na tmavém podkladu opravdu dobře hraje.

overhere-longboard.png

overhere-bear.png

overhere-tricka.png

overhere-vizitky.png

Webovky

V kooperaci s našimi juniory z Crevet jsme vytvořili klasický prodejní web. Ten představuje ty nejlepší projekty, které mají overhere za sebou, a zákazníka mají přesvědčit o tom, že bude chtít od overhere natočit třeba super firemní video.

overhere-homepage.png

overhere-ikony.png

overhere-služby.png

overhere-web.png

overhere patří do rodiny Justmighty

Overhere je videoprodukce, kterou jsme společně s kluky z bývalého Little Cube založili. Justmighty je tak ode dneška schopno nabízet tvorbu profesionálních videí, a to jak hraných, tak i animovaných. Takže pokud chcete natočit super video, víte, kam se obrátit.


Mohlo by se Vám také líbit

Kreativa, Marketing, Guerilla

Bylinky na Maliňáku

Copywriting, Chatbot, Kreativa, Marketing

Webdesign, Copywriting, Foto/video, Print

Škoda Auto