POJĎ S NÁMI VYPRÁVĚT PŘÍBĚHY ZNAČEK

Projev svou
kreativitu,
pracuj v
Justmighty

Jsme strategická marketingová agentura, která si za roky své existence vydobyla pevné místo na trhu a získala hezkou řádku spokojených klientů.

JAK PRACUJEME

Děláme projekty na míru. Nehrneme jich za rok stovky, ale jen několik desítek. Baví nás, co děláme, a tvoříme super věci. Jsme profesionální a nápadití. Chceš toho být součástí? Mrkni se, co ti můžeme nabídnout.

PROČ S NÁMI CHCEŠ PRACOVAT
PROČ S NÁMI CHCEŠ PRACOVAT

Jsme otevření
nápadům

Staň se obchoďákem v Justmighty
01 03 I V PRÁCI SE CÍTÍME DOBŘE

Příjemné
prostředí

Sídlíme 10 minut od centra Brna, ale máme tady naprostý klid. Celý prostor je vzdušný a otevřený. Každý má svůj vlastní workspace, samozřejmostí je i kuchyňka, sprcha a společná chillzona.

I V PRÁCI SE CÍTÍME DOBŘE I V PRÁCI SE CÍTÍME DOBŘE
I V PRÁCI SE CÍTÍME DOBŘE I V PRÁCI SE CÍTÍME DOBŘE
02 03 BUDEME TĚ BAVIT

Fajn
kolegové

Trávíme spolu v kanceláři hodně času, a přesto si pak zajdem večer na pivo. Svou práci milujeme, spojuje nás smysl pro humor a nadšení pro trendy.

BUDEME TĚ BAVIT BUDEME TĚ BAVIT
BUDEME TĚ BAVIT BUDEME TĚ BAVIT
03 03 RÁNO VSTÁVEJ, KDY POTŘEBUJEŠ

Flexibilní
pracovní
doba

Nepracujeme u pásu a krávy ráno taky nedojíme. Takže i když je práce hodně, máme volnější režim. Odvádět práci kvalitně a včas je sice samozřejmost, ale nikdo nad tebou nebude stát s bičem. Klidně si dej pauzu, refreshni hlavu a dodělej práci večer doma.

RÁNO VSTÁVEJ, KDY POTŘEBUJEŠ RÁNO VSTÁVEJ, KDY POTŘEBUJEŠ
RÁNO VSTÁVEJ, KDY POTŘEBUJEŠ RÁNO VSTÁVEJ, KDY POTŘEBUJEŠ
DALŠÍ BENEFITY
Staň se obchoďákem v Justmighty

30 dní
volna

Work life balance je důležitý. Pracujeme intenzivně hlavou a musíme si ji občas pročistit. Máme větší množství volna, aby si mohli všichni pořádně odpočinout.

Staň se obchoďákem v Justmighty

Sportem
ku zdraví

Podporujeme aktivní styl života, proto si u nás můžeš zřídit multisportkartu pro sebe i svého parťáka/čku. Nebo se zapoj do sportovních výzev a trumfni kolegy.

Staň se obchoďákem v Justmighty

Moderní technologie

Celá firma běží na Apple produktech. Zajistíme ti vybavení, které skutečně potřebuješ.

Staň se obchoďákem v Justmighty

Dog friendly office

Vezmi svého mazlíčka do práce, rádi ho poznáme. Máme pro něj misku, najdeš tu i pár hraček a spoustu milých lidí, kteří ho rádi přivítají.

Staň se obchoďákem v Justmighty

Nulové přesčasy

Čas, který na projektech trávíme u nás pečlivě plánují projekťáci a vždycky je konzultují s jednotlivými lidmi. Pokud potřebuješ víc času, na všem se můžeme domluvit. A hlavně, nikdo po tobě nebude chtít práci mimo pracovní dobu a už vůbec ne o víkendu.

teambuildingy

Snídaně a teambuildingy

Jedenkrát měsíčně se všichni potkáváme u firemní snídaně, kde si řekneme, co je nového a co nás čeká. Jednou za kvartál vyjedeme někam za Brno a užijeme si teambuilding v plné parádě i s přespáním.

méně klientů, více času je poznat

Více času na klienty

Klienty nehrneme, jak na běžícím páse, ale věnujeme jim maximální péči. Proto se neboj, že ti jich přistane 10 měsíčně. Spíš naopak, naučíš toho hodně a kariérně porosteš, i když jich budeš mít na starost okolo 4–5.

kafe a snackbar

Kafe a snackbar

Kafe je u nás v kanclu samozřejmostí, stejně tak jako vybavená kuchyňka, kde najdeš snad všechno, co budeš ke konzumaci čehokoli potřebovat. Hned vedle najdeš i snack bar, připravený na to ukojit tvůj malý či velký hlad.

Marketing strategie / webdesign social / Marketing strategie
Marketing kampaně / Branding / Video produkce / Marketing kampaně

“Pro mě jsou lidi v Justmighty to nejdůležitější. Trávíme spolu více času než doma a chci, abychom tvořili profesionální, ale zároveň přátelský a semknutý kolektiv.”

TOMÁŠ POHL, CEO JUSTMIGHTY