Pojď s námi vyprávět příběhy značek

Projev svou
kreativitu,
pracuj v
Justmighty

Jsme strategická marketingová agentura, která si za roky své existence vydobyla pevné místo na trhu a získala hezkou řádku spokojených klientů.

Jak pracujeme

Děláme projekty na míru. Nehrneme jich za rok stovky, ale jen několik desítek. Baví nás, co děláme, a tvoříme super věci. Jsme profesionální a nápadití. Chceš toho být součástí? Mrkni se, co ti můžeme nabídnout.

Tým
Proč s námi chceš pracovat

Jsme otevření
nápadům

Spustit video
01 03 I v práci se cítíme dobře

Příjemné
prostředí

Sídlíme 10 minut od centra Brna, ale máme tady naprostý klid. Celý prostor je vzdušný a otevřený. Každý má svůj vlastní workspace, samozřejmostí je i kuchyňka, sprcha a společná chillzona.

Příjemné prostředí Příjemné prostředí
Příjemné prostředí Příjemné prostředí
02 03 Budeme tě bavit

Fajn
kolegové

Trávíme spolu v kanceláři hodně času, a přesto si pak zajdem večer na pivo. Svou práci milujeme, spojuje nás smysl pro humor a nadšení pro trendy.

Fajn kolegové Fajn kolegové
Fajn kolegové Fajn kolegové
03 03 Ráno vstávej, kdy potřebuješ

Flexibilní
pracovní
doba

Je rok 2022. Nepracujeme u pásu a krávy ráno nedojíme. Takže i když je práce hodně, máme volnější režim. Odvádět práci kvalitně a včas je sice samozřejmost, ale píchačky u nás nenajdeš.

Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba
Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba
Další benefity
30 dní dovolené

30 dní
volna

Work life balance je důležitý. Pracujeme intenzivně hlavou a musíme si ji občas pročistit. Máme větší množství volna, aby si mohli všichni pořádně odpočinout.

Sportem ku zdraví

Sportem
ku zdraví

Podporujeme aktivní styl života, proto si u nás můžeš zřídit multisportkartu pro sebe i svého parťáka/čku. Nebo se zapoj do sportovních výzev a trumfni kolegy.

Moderní technologie

Moderní technologie

Celá firma běží na Apple produktech. Zajistíme ti vybavení, které skutečně potřebuješ.

Dog friendly office

Dog friendly
office

Vezmi svého mazlíčka do práce, rádi ho poznáme. Máme pro něj misku, najdeš tu i pár hraček a spoustu milých lidí, kteří ho rádi přivítají.

Marketing strategie / webdesign social / Marketing strategie
Marketing kampaně / Branding / Video produkce / Marketing kampaně

“Pro mě jsou lidi v Justmighty to nejdůležitější. Trávíme spolu více času než doma a chci, abychom tvořili profesionální, ale zároveň přátelský a semknutý kolektiv. O svoje lidi se dobře staráme a oni to ví.”

Tomáš Pohl, CEO Justmighty