Chcete pomoci s vaším projektem? Napište, potkáme se a všechno probereme.

KDE NÁS NAJDETE?

Brno

Justmighty s.r.o.
Palackého třída 291/51
612 00, Brno
Tady sídlíme

IČO: 02997274
DIČ: CZ02997274

Praha

Justmighty s.r.o.
Václavské náměstí
110 00, Praha 1
Tady občas sedíme

KDE NÁS NAJDETE?

Často kladené otázky

Jste kreativní strategická agentura. Co to znamená?

Zaměřujeme se na komplexní marketingové strategie včetně online a offline marketingu, grafického designu, tvorby webů a videí. Vytváříme kreativní strategie nebo strategickou kreativu, chcete-li. Protože kreativita bez strategie je samoúčelná, strategie bez kreativity je prostě nuda.

Proč bych si měl jako agenturu vybrat právě vás?

Jsme sehraný tým asi dvaceti lidí, který tvoří zkušení marketéři, designéři, projektoví manažeři i fotografka. Věnujeme se pouze omezenému množství projektů. To nám umožňuje jít víc do hloubky, což je pak na naší práci znát. Ostatně, mluví za nás naši spokojení klienti a desítky úspěšných projektů pro značky jako je Notino, Hartmann-Rico, Kofola, Škoda Auto, ONE3D nebo Gabriella Salvete.

Jsem klient pro vás?

Potřebujete funkční provázaný marketing nebo brand či web s jasně definovanými cíli? Máte rádi moderní a čistý design? Chcete vytvořit něco smysluplného a originálního? Jste otevřeni netradičním řešením? Pak jste klient pro nás a budeme velmi rádi, když se potkáme osobně.

Nejsme si jistí, co přesně potřebujeme? Pomůžete nám?

Ano, rádi vám pomůžeme. Víme, jak je těžké se v dnešním reklamním světě zorientovat. Můžeme se potkat, společně stanovit strategii a posunout projekt správným směrem.

Kolik vaše služby stojí?

Řešení vždy vytváříme na míru vašemu přání. Protože nenabízíme univerzální řešení, nemáme ani obecný ceník služeb. Většinu projektů naceňujeme na základě počtu odpracovaných hodin. Naše hodinová sazba se pohybuje od 1590 do 1890 Kč v závislosti na charakteru dané činnosti. Pokud nám pošlete konkrétní zadání, rádi pro vás zpracujeme přibližný cenový odhad.

Na náš projekt máme omezený rozpočet, co s tím?

Nemějte obavy, zkusíme spolu něco vymyslet. Spolupracujeme totiž také s týmem šikovných juniorů a proto s námi máte možnost realizovat i projekty menšího rozsahu. Ozvěte se.

Kolik času vám dokončení projektu zabere?

Každý projekt je velmi specifický. Tvorba webových stránek nebo kompletního brandingu může v případě menších projektů trvat okolo dvou a více měsíců. Drobnosti pak v řádu několika dnů. Kromě toho máme i dlouhodobé klienty, se kterými spolupracujeme kontinuálně už několik let.

Účastníte se výběrových řízení?

Přestože se zajímavých tendrů účastníme rádi, zapojení do každého z nich pečlivě zvažujeme. Pokud nás chcete do výběrového řízení pozvat, neváhejte nám poslat zadání. Nicméně připravovat návrh bez bližšího kontaktu s vámi je náročné, a to i v případě, že máme k dispozici kvalitně zpracovaný brief. Ideálně se s vámi chceme vždy seznámit blíž – třeba prostřednictvím úvodního workshopu. Poznáme nejen celý projekt, ale také vás osobně, a to je pro naši práci tím nejdůležitějším.

Naše firma sídlí v Praze, Plzni nebo třeba Bratislavě. Vy jste z Brna. Je to problém?

Z Prahy občas pracujeme, ale primárně nás zastihnete v Brně. Pokud jste ale odjinud než z Brna, jednoduše skočíme do auta nebo na vlak a jsme u vás. Žádná vzdálenost není natolik velká, abychom ji nezvládli překonat. a to i v případě, že jste z New Yorku. Pokud bude spolupráce zajímavá, rádi si za vámi zaletíme.

Jsme ze zahraničí. Co teď?

Jak jsme naznačili v předchozí odpovědi. Spolupracujeme s klienty z celého světa. Máme za sebou přípravu marketingových projektů pro zákazníky z různých evropských, ale i světových trhů. Vytvořit jazykovou mutaci webu nebo připravit celou zahraniční kampaň pro nás není žádný problém. Víme, že to vyžaduje dobrou znalost místního trhu a jeho specifik. Proto v úvodu věnujeme velké množství času výzkumům a rešerším.

Potřebujeme udělat pouze leták, můžeme vám napsat?

Ano, určitě nám napište. Naším cílem je primárně pracovat na komplexních strategických projektech, během nichž můžeme využít své zkušenosti a taky popustit uzdu fantazii. To však neznamená, že pro vás nemůžeme vytvořit dílčí tiskovinu. Poptávku pečlivě posoudíme. Na základě vašich požadavků se rozhodneme a dáme vám co nejdřív vědět.

Chtěl bych u vás pracovat, jak vás můžu kontaktovat?

Podívejte se na stránku kariéra , kde najdete všechny naše volné pozice. Pokud tam zrovna nic nenajdete, nevěšte hlavu. Klidně nám napište i tak, protože dobrých lidí není nikdy dost. Pošlete nám svůj životopis a ideálně i své portfolio.