Milujeme
kreativní nápady dobrou kávu strategické myšlení přátelské prostředí partnerskou spolupráci

Každý projekt skládáme na míru a snažíme se o nejlepší možný výsledek. Rádi hledáme inovativní a tvůrčí řešení.

Play

JSME JUSTMIGHTY

Už od roku 2014 zhmotňujeme vaše vize. Jsme pokorní a za všech okolností sví. Vztahy mezi sebou i s klienty stavíme na vzájemné důvěře, upřímnosti, spolehlivosti, spolupráci a přátelském přístupu.

O nás

JSME VAŠIMI PARTNERY

Uvědomujeme si, že na úspěchu klienta závisí úspěch Justmighty a naopak. Proto přicházíme s nápady, jak celý váš projekt posunout dál.

O nás

MYSLÍME STRATEGICKY

Nechceme dělat nahodilé kroky a kampaně. Pracujeme komplexně, strategicky, s nadhledem a vycházíme z rešerší i průzkumů.

O nás

PRÁCE NÁS BAVÍ

Jsme živým organismem. Neustále se vyvíjíme, pracujeme na sobě a sledujeme nejnovější trendy. Nikdy nestojíme na jednom místě.

Zhmotňujeme vaše vize / Práce nás baví / Zhmotňujeme vaše vize

TÝM

Jsme tým kreativních specialistů s neotřelými nápady a řadou zkušeností. Budeme vás bavit.

Tom

Tom

CEO

Oto

Oto

COO

Robert

Robert

Project Manager

Miško

Miško

Project Manager

Míša

Míša

Project Manager

Verča

Verča

Designer

Alex

Alex

Designer

Ondra

Ondra

Designer, DTP

Jiří

Jiří

Designer

Kája

Kája

Marketing Specialist

Prokop

Prokop

Marketing Specialist

Sára

Sára

Marketing Specialist

Míša

Míša

Marketing Specialist

Honza

Honza

PPC Specialist

Julie

Julie

Back Office & HR

Náš příběh / Jak to všechno začalo / Náš příběh
2014 Tehdy to začalo

Spojením dvou freelancerů Tomáše a jeho kolegy vznikla v roce 2014 agentura Justmighty. Potkali se u tvorby webu se spodním prádlem. Jak jinak, že?

2017 Nastavili jsme
první procesy

S růstem počtu klientů a objemu zakázek jsme nastavili a ukotvili i procesy. Věnovali jsme se zjednodušení komunikace a projektovému řízení.

2018 Do týmu přišly
další mozky

V tomto roce se náš tým znatelně rozrostl – rovnou se zdvojnásobil. Vznikl marketingový tým od kreativců, copywriterů až po analytiky.

O nás
O nás
O nás
2019 Rozšířili jsme
portfolio služeb

Začali jsme tvořit komplexní strategie, odstartovali vlastní videoprodukci overhere a založili novou pobočku ve stověžaté Praze.

2020 Šlápli jsme do
obchodu

S příchodem obchoďáka jsme se zaměřili na práci s klienty a ještě lepším plněním jejich potřeb. Díky aktivnímu obchodu dokážeme efektivně vybírat značky, kterým se budeme věnovat.

2021 Zkouška ohněm
po čas pandemie

Přežili jsme těžké chvíle při celospolečenské krizi a přestože situace řadu firem srazila na kolena, povedlo se nám ji ustát. Covidu navzdory zůstal tým v plném počtu a dál se rozrůstá.

O nás
O nás
2022 Pomáháme
značkám růst

Každý den pracujeme na projektech, do kterých promítáme svá kreativní já i roky zkušeností. V práci se nenudíme, hledáme možnosti, jak posunout vaši značku ještě o kus dál.

2023 Překračujeme naše hranice

Svět válcuje umělá inteligence a my se s ní postupně kamarádíme. Aplikujeme je do naší tvorby, vylepšujeme interní procesy a tím i služby, které jsme vám schopni poskytnout. Ale jako už tolikrát v minulosti – přistupujme k jednotlivým projektům individuálně, myslíme mimo zaběhlé konvence a pravidla a těšíme se na každou další kreativní spolupráci.

POSLECHNĚTE SI VÍC

“Na spolupráci s týmem, klienty i dodavateli je pro nás nejdůležitější partnerství. Vzájemný respekt a porozumění vnímáme jako nedílnou součást našeho vztahu.”

TOMÁŠ POHL, CEO JUSTMIGHTY
Fungujeme jako parta s jedním sídlem / Fungujeme jako parta s jedním sídlem