Podcast o marketingu a práci v něm

Podcast o všem, co má a nemá ve světě marketingu smysl. Agentura Justmighty a její majitel Tomáš Pohl mluví o marketingu, designu, značce, podnikání a agenturním prostředí.

Podcast

69 dní po splatnosti

Spustit video
18.11.2022

#12 - Kdy(ž) web prodává

Spustit video
Co se dozvíš?

Kampaň a marketing je to, co vám přivede lidi. Ale web je to, co jim prodává. I ta nejlépe nastavená kampaň, která posílá lidi na špatně postavený web je k ničemu. Proč je web tak důležitý, co by měl splňovat a jak se takový prodejní a brandový web tvoří? To nám objasní hlavní designér v agentuře Justmighty, Miroslav Budiš.

4.11.2022

#11 - Brand není logo

Spustit video
Co se dozvíš?

Brand není logo, branding není jen vizuál a bez dobře postaveného brandu nemá cenu dělat cokoliv dalšího. O tom jak značka vzniká, jaký je proces tvorby vizuální identity a jaká je role designéra v marketingové agentuře? O tom všem jsme si povídali s Art Directorem Justmighty Miroslavem Budišem.

21.10.2022

#10 - Záhadná strategie

Spustit video
Co se dozvíš?

Málokdo ví, co to vlastně strategie v marketingu znamená a proč by ji měl mít. Nedejbože za ni platit. Přitom je to základní stavební kámen každé úspěšné komunikace značky. O tom jak strategie vznikají, jak se používají a proč jsou už dnes "must have" výstupem při jakémkoliv našem projektu nám řekne marketingový stratég Michal Zach.

6.10.2022

#9 - Velmi lidské zdroje

Spustit video
Co se dozvíš?

Lidi jsou to nejcennější, co v agentuře máme. Své o tom ví Hana Lasotová, HR managerka Justmighty, která nám svým až téměř ASMR hlasem řekne vše o lidech v agentuře. Jak je hledáme, jaká nám posílají CVčka a proč se do některých zamiluje už na prvním pohovoru.

20.9.2022

#8 - Komunikace s klientem

Spustit video
Co se dozvíš?

Komunikace s klientem je disciplína sama o sobě. Jak navazujeme s klientem vztahy, jak je udržujeme a co vše klientovi říkáme? Jak si dáváme zpětnou vazbu a řešíme nestandardní situace z pohledu komunikace? O tom všem v novém díle podcastu 69 dní po splatnosti s projektovou manažerkou Justmighty, Barborou Bímovou.

22. 8. 2022

#7 - Projektové řízení uvnitř agentury

Spustit video
Co se dozvíš?

Práce projekťáka je vzrůšo a obrovská zodpovědnost v jednom. Jaké je to tvořit spojku mezi klientem a tvůrčím týmem, proč tolik telefonuje a co je na její práci nejtěžší? To v novém dílu Justmighty podcastu probral Tom s naší ostřílenou projekťačkou Barčou Bímovou, která se stará o klienty jako je Hartmann, Kofola nebo Škoda.

3. 8. 2022

#6 - Oh my tender

Spustit video
Co se dozvíš?

(Ne)milované tendery přicházejí. Proč se z nich mezi agenturami stalo kontroverzní téma? Tom s Ivem se otevřeně pobavili o tom, jak je vnímáme my. V šestém dílu podcastu "69 dní po splatnosti" agentury Justmighty se dozvíte, kolik účast v tenderu stojí a do kterých bychom rovnou nešli.

12. 7. 2022

#5 - Proč to stojí tolik

Spustit video
Co se dozvíš?

Z čeho se skládá hodinovka naší práce? Proč jsou mezi cenovkami agentur tak velké rozdíly? A co by mělo předcházet tomu, než se s klienty začneme bavit o ceně? To a další otázky proberou Tom s Ivem v pátém dílu "69 dní po splatnosti" agentury Justmighty.

22. 6. 2022

#4 - Obchodní tajemství

Spustit video
Co se dozvíš?

Proč je důležité, aby byl obchoďák součástí projektu od začátku do konce? A má smysl budovat hlubší vztahy s klienty? Prozradíme vám tajemství - obchod není samostatná jednotka. V novém dílu podcastu "69 dní po splatnosti" agentury Justmighty téma obchodu Tom probral s Head of Sales Ivem Švecem.

29. 4. 2022

#3 - Praha vs. Brno

Spustit video
Co se dozvíš?

Je rozdíl mezi pražskými a mimopražskými agenturami? Je vlastně důležité odkud agentura je? Nejen to probereme v třetím dílu nového podcastu "69 dní po splatnosti" agentury Justmighty.

2. 3. 2022

#2 - Specializace vs. Fullservis

Spustit video
Co se dozvíš?

Je dobré se spíše specializovat nebo se naopak široce rozkročit? Lze vůbec dělat kvalitní fullservis? Nejen to probereme v druhém dílu nového podcastu "69 dní po splatnosti" agentury Justmighty.

25. 1. 2022

#1 - Freelancer vs. Agentura

Spustit video
Co se dozvíš?

Proč je marketing jako gastro a kdy je výhodnější pracovat na sebe místo v agentuře? A kdy má smysl pro klienta jedna či druhá varianta spolupráce. Nejen to probereme v prvním dílu nového podcastu "69 dní po splatnosti" agentury Justmighty.

25. 1. 2022

Trailer

Spustit video
Co se dozvíš?

Agentura Justmighty a její majitel Tomáš Pohl spouští nový podcast - 69 dní po splatnosti. Podcast o marketignu, designu, značce, podnikání a agenturním prostředí.

Poslouchej na

Tom

Víc o autorovi

“Justmighty jsem založil, protože miluji design. Jsem a vždy budu designérem, i když je dnes moje role ve firmě jiná. Po více než devíti letech podnikání se zaměřuji spíše na strategické směřování firmy, řízení firemních financí a celkové exekutivní řízení Justmighty.”

Tomáš Pohl
Máte tip na zajímavého hosta nebo téma?

Chcete se stát hostem podcastu?
Napište nám na: info@justmighty.cz