ŠKODA Car Access

Delivery revoluce aneb startujeme komunikaci nové služby ŠKODA AUTO

  • foto, video, motion
  • copywriting, social
  • webdesign, UI/UX
  • print
ŠKODA Car Access
Výzva

Vaše auto, vaše nová doručovací adresa. Těmito šesti slovy jsme shrnuli novou funkci Car Access od Škodovky, kterou právě teď uvádíme na český i světový trh. Varování: bude to jízda!

SAKO I PHOČKO DO KUFRU

Věděli jste, že si můžete nechat doručit elektroniku z e-shopu, phočko k večeři nebo třeba čisté sako z prádelny přímo do auta?

 

Že to zní jako sci-fi?

S novými modely ŠKODA je to hudba budoucnosti. Moment, přítomnosti. Při objednávce zboží jako způsob doručení vyberete možnost zaslání do svého čtyřkolého miláčka a zadáte adresu, kde se v danou dobu bude vyskytovat. V čas doručení vám přijde SMS, že na vás radost čeká. Nic víc, nic míň. Jak přesně to funguje, se dozvíte v explainer videu z naší dílny.

Zvýšení příjmů z after-sales.

Jako hlavní cíle jsme s klientem definovali zatraktivnění služby MyŠKODA a zvýšení příjmů z after sales služeb. Co všechno jsme v rámci launchovací kampaně vytvořili? Pojďme si to shrnout:

 

ÓDA NA RADOST

Co děláte radši – hledáte výdejní místo, nebo čekáte na kurýra?

Nebo něco úplně jiného? „Jako hlavní přínos funkce Car Access s agenturou Justmighty komunikujeme úsporu času, flexibilitu a v neposlední řadě radost z aktivit, kterým se lidé mohou nerušeně věnovat. Těmi jsou třeba radost z pohybu nebo společně stráveného času s blízkými. A právě to zachycuje reklamní videospot a veškeré reklamní materiály,“ shrnuje hlavní myšlenku Peter Lukač z After Sales divize ŠKODA AUTO. Takže ano, tušíte správně. Hlavní esencí celé kampaně není nic jiného než radost.

ŠKODA pomáhá novou službu launchovat na trh i svým partnerům. Marketingový balíček, který jsme vytvořili, totiž putuje národním importérům a dealerům do celého světa. Nic jsme nenechali náhodě, a tak jsme pro ně nachystali jednoduchý manuál, díky kterému se ve všech podkladech snadno zorientují. Taky už přemýšlíte, kdy si poprvé necháte doručit věci z čistírny do svého auta?