podcast

Nové podcastové studio v Dejvicích

  • 8. dubna 2024

Máme nové podcastové studio v Praze a je to bomba! Úplně nový setup, se kterým startujeme 3. řadu našeho podcastu 69 dní po splatnost. A netřeba se vlka bát, takže jsme si do studia pozvali CEO jedné z největších marketingovek na světě – Ogilvy.

Jako prvního hosta ve studiu NKS jsme přivítali CEO Ogilvy Czech Ondřeje Obluka. S Ondrou jsme si zanotovali i postěžovali, zasouhlasili i odporovali, prostě rozhovor 2 lidí ze stejného světa. Občas jsme cítili, že proti nám sedí Goliáš a Justmighty je David se svými kamínky, ale to je v pořádku, tak to má být. Jsme rádi, že se můžeme inspirovat někým, kdo má tolik zkušeností.

A naše nové studi? Celé černé, jak jinak (#blackonblack), hodně jsme si pohráli se světlama v naší brandové barvě, no a ty kamery, na které odteď natáčíme, to je prostě jiná liga. A přitom taková blbost, že? Jak to pak vypadá na konci najdete na našem Youtube kanálu 69DPS.

Momentálně se domlouváme na termínech se dalšími hosty do 3. řady podcastu. Jdeme po těch největších rybách českého marketingu a podnikání . A pár už se jich chytilo. Snad se nebudou kluci a holky zlobit, že tady tak nenápadně naznačíme, ale kromě CEO Ogilvy se můžete těšit i na C-level lidi z firem jako je Dodo, Shoptet, světové kapacity v oblasti AI a snad i nějaká ta celebritka.

Neděláme to jen pro sebe. Nově taky natáčíme podcasty pro naše klienty. Letos startujeme už 2 a další jsou na cestě. Je to dobrý produkt. Pro nás i pro vás. Dejte nám o sobě vědět, třeba můžeme s podcastem pomoci i vám.

Mohlo by vás zajímat