kuki

Nadesignovali jsme televizi, jakou jsme si vždycky přáli.

  • webdesign
  • UI/UX
  • product development
kuki
Výzva

Kuki je chytrou televizí od společnosti netbox. Na trhu je už několik let. Justmighty spolu s netboxem zapracovalo paralelně s rebrandingem také na kompletním předesignování a přetvoření celého produktu chytré televize. Vytvořili jsme tedy zcela nový design UI. Udělali jsme televizi takovou, jakou jsme ji vždycky všichni chtěli. Televize kuki je dostupná pro chytré televize.

Řešení

Smart TV 2.0 – TV vysílání, jaké jsme vždy chtěli.

Jak je to dnes vlastně s klasickým televizním vysíláním? Není to už náhodou trochu za námi? Jsme dnes zvyklí sledovat to, co chceme my, a ne to, co zrovna dávají. A chceme to sledovat, kdy chceme my, a ne, kdy nám to určí stanice. A chceme se na to koukat znovu a znovu. A chceme se podívat na několik dílu našeho oblíbeného seriálu. Ale občas se chceme podívat i na živé vysílání nebo na to, co budou dávat za 2 dny. To vše nová televize kuki umožňuje. A my jsme vytvořili uživatelské rozhraní, které to vše umožňuje na několik kliků či doteků.

 

ČASOVÁ OSA

Pořady znázorňujeme pomocí dlaždic umístěných na časové ose. Každá dlaždice je stejně velká, nereflektujeme tedy skutečnou dobu vysílání, dlaždice jsou seřazené chronologicky.

 

Jedna z dlaždic pak znázorňuje právě vysílaný pořad včetně ukazatele pokročilosti odvysílání. Za touto dlaždicí je televizní program, tedy programy, které budou teprve odvysílány.

 

Přeskoč, co tě neaví. Třeba i reklamy

Kuki vyzobe všechno z vysílání za vás a hezky vám to naservíruje.

Pokud vás nebaví prohrabávat se stovkami kanálů a tisíci pořadů, nemusíte. Pusťte si například nějaký z trháků – tedy odvysílané pořady s hodnocením nad 60 %.

Nebo si pusťte svůj oblíbený seriál. Kuki už vyzobala všechny odvysílané díly a roztřídila je za vás na jedno místo. Anebo prostě pokračujte ve sledování toho, u čeho jste včera usnuli.

Vesmírný design.

Pro společnost netbox jsme zajistili kompletní rebranding a zcela novou firemní identitu včetně komunikace. V novém netbox vizuálu je také celý design televize kuki. Typické vesmírné odstíny fialové a tmavý vizuál poznáte ihned. Celé UI jsme vytvořili jak pro klasickou televizi, tak pro verzi v prohlížeči, ale i mobilní zařízení. Celý design je samozřejmě zcela na míru.

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU – PERSONALIZOVANÉ PROFILY

Televize kuki je pro každého. Od malých dětí až po seniory. Babička má ráda něco jiného než její pubertální vnuk a táta chce zase sledovat fotbal. Proto jsme v rámci kuki vytvořili personalizované profily pro každého člena rodiny. A to nejen co do obsahu.

Všichni víme, že každá věková skupina přistupuje k technologiím jinak. Proto jsme vytvořili 3 různá uživatelská rozhraní. To klasické pro všechny. Druhé milé i s ochranou pro děti a třetí dobře čitelné a jednoduché pro seniory, kteří se tak nového přístupu k televizi nemusí bát.

Mobilní verze – TV do kapsy.

Mobilní verze jak pro mobilní telefony tak tablety s operačními systémy iOS a Android jsou samozřejmostí. Vytvořili jsme tedy design i pro tyto platformy a vy si tak můžete vzít televizi kuki na cesty, anebo sledovat seriály třeba v tramvaji (šalině).

https://justmigty.cz/wp-admin/post.php?post=902&action=edit#

Kuki TV ve vašem prohlížeči.

A pokud patříte k těm, kteří nemají TV vůbec, nevadí. Sledujte kuki, jak jste zvyklí ve svých internetových prohlížečích, pro které jsme taky nadesignovali webovou verzi.

Pohráli jsme si s těmi nejmenšími detaily.

Tvorba celého UI do poslední ikonky a čudlíku nám zabrala skoro rok.