nový coo justmighty

Hladký průběh justprocesů

  • leden 2024

Po deseti letech existence agentury se začaly lámat ledy. Zjistili jsme, co je pro nás funkční, co nefunkční, kde máme mezery a jak je zaplnit. Rozhodli jsme se posunout nás vpřed a přizvat někoho, kdo by dohlížel na procesy uvnitř agentury.

Věděli jsme, že potřebujeme člověka, který nás provede novými výzvami, nastolí řád a zabezpečí, že vše poběží hladce. Nenapadl nás nikdo povolanější než je Oto Urban. Náš někdejší projekťák, kterého znáte z workshopů, telefonátů i vysmátých fotek socialu. Za tu dobu, co v Justmighty působí nás téměř dokonale zná, má v sobě správného agenturního ducha i nadhled, který se do takové pozice hodí.

Proč jsme někoho takového potřebovali a co bude Oto dělat? Doby, kdy to náš CEO Tomáš všechno tak nějak šolichal sám, jsou dávno pryč. Bylo třeba rozložit síly a věnovat se strategičtějším krokům. Oto tedy slavnostně přebírá řízení provozu celé agentury. Odteď pečuje o to, aby projekty pro klienty probíhaly bezchybně a zároveň bude dohlíží na interní fungování.

S Oťasem u kormidla se nemusíme ničeho bát. Je to klidná síla s přirozenou autoritou, která vždy umí zasáhnout v pravou chvíli. Chystáme se na novou, vzrušující cestu plnou výzev a úspěchů a náš COO bude tím, kdo povede naši loď vpřed.

Tak nám držte palce, ať se nám společně podaří dosáhnout ještě větších úspěchů a přinášet vám, našim klientům i fandům, ty nejlepší výsledky!

mrkni na volné pozice

Staň se součástí týmu

spolupracujte s námi

ozvěte se, probereme to

Mohlo by vás zajímat