za hranicemi česka začíná

Mise Amerika

  • 24. dubna 2024

Justmighty, šedesát dalších zástupců českých firem a Ministerstvo průmyslu a obchodu. Osazenstvo, které se na konci dubna vydá na vzrušující podnikatelskou misi do USA a Kanady, která se koná pod záštitou ministra průmyslu Jozefa Sikely a prezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR Jana Rafaje.

Pro nás v Justmighty, malou, ale ambiciózní marketingovou agenturu, se jedná o obrovskou příležitost. Po dlouhém očekávání se nám otevřely dveře do světa plného zajímavých lidí a nekončících možností.

Během několika dnů navštívíme různá města od Bostonu po Seattle. Zúčastníme se akcí jako Czech Start-ups days v Bostonu, navštívíme inovační centra jako CIC Cambridge a MaRS Discovery District v Torontu, ale i instituty zaměřené na digitální výrobu a kybernetickou bezpečnost v Chicagu a nevynecháme ani setkání s Amazon Web Services v Seattlu.

Tato cesta bude náročná, plná letů, prohlídek a setkání. Předpokládáme únavu a solidní jet lag, ale jsme přesvědčeni, že zážitky a nové kontakty, které zde získáme, nám otevřou dveře do světa, kam naše myšlení a sny směřují.

Těšte se na denní reporty a sdílení všeho důležitého, co se během mise událo. Všechny novinky, poznatky a zkušenosti budeme pravidelně zveřejňovat na našich sociálních sítích.

Sledujte Justmighty a vydejte se spolu s námi na tuhle úžasnou cestu!

Mohlo by vás zajímat