Život v Justmighty

Podzimní Justreport

  • 25. října 2019
  • by Andrejka
  • 5 minut čtení
  • Život v Justmighty

Léto 2019 je nenávratně za námi. Právě teď přichází ta pravá chvíle ohlídnout se a zrekapitulovat, co všechno jsme zažili a na čem jsme zamakali.

Jako agentura jsme si prošli výraznými změnami a nastartovali jsme Justmighty 2.0.

Kromě toho, že jsme makali sami na sobě, tak jsme dokončili nespočet projektů pro naše klienty a střihli si i pár výběrek. Tak se pohodlně se usaďte a nechte se provést naším létem. ☀️

Rebrand pro Všeobecného lékaře

Pro Všeobecného lékaře, síť praktických doktorů po celém Česku, jsme vytvořili nový brand. Tomáš si po delší době zadesignoval a furt mu to klukovi jde. Vyšli jsme z původního loga, které znázorňovalo EKG křivku, a kompletně ho zmodernizovali. Už teď ho můžete vidět na facebookovém profilu, kde jsme během dvou a půl měsíců zaznamenali víc než 300% nárůst followerů!

Nebo třeba v offlinu, který máme taky částečně ve své režii. Do práce pro tohoto klienta jsme zapojili také kluky z overhere, kteří s lékaři natočili parádní videoreportáže a odvyprávěli jejich příběh. Každopádně už teď se těšíme, že od nového roku pojede Všeobecný lékař kompletně v novém designu.

overhere jede na plné obrátky

Jen co jsme do světa vypustili zprávu o tom, že máme videoprodukci, začala se na kluky z overhere hrnout jedna poptávka za druhou. Lepší start jsme si snad ani přát nemohli. Honza a Petr do toho skočili rovnou po hlavě.

Vlastně ani skoro nezaznamenali přechod z jedné agentury do druhé. V průběhu léta zmákli video pro Aqualand Moravia, jehož sledovanost přesáhla 2 miliony za 14 dnů. Natočili pár fesťáků a připravili video pro iDoklad od firmy Solitea, které se vypustilo v říjnu.

Zelené Brno, které voní

Společně s naším klientem Bylinky.cz jsme vymysleli, že ozeleníme centrum Brna a uděláme tak radost lidem, kteří půjdou kolem do práce, do školy nebo třeba na nákupy. A povedlo se! Všechna povolení se nám nakonec podařilo sehnat (díky Matěji!) a v pátek 6. září jsme se brzo ráno ještě za tmy vypravili na Maliňák.

Bylinky přivezly bylinky a my se hned pustili do jejich vybalování. Vykouzlili jsme krásný zelený lán a věřte nebo ne, do hodiny a půl si kolemjdoucí všech 3.000 kusů bylinek rozebrali. Nejlepším oceněním a feedbackem pro nás byly všechny ty úsměvy. 😀 Tuto guerilla akcičku jsme samozřejmě nechali zdokumentovat – Petr z overhere točil a Leňa fotila, takže si můžeme připomenout, jak skvělé a růžové (teda zelené) ráno to bylo.

E-shop Zonic je venku!

Všichni milovníci Apple produktů se dočkali. V září jsme spustili beta verzi e-shopu Zonic, kde najdete kompletní produktovou nabídku Apple a taky další příslušenství. To pro vás vybral sám jednatel, obchoďák, servisák, IT specialista a Zonic superhero Marek Bešta. Pokud tajně toužíte třeba po novém iPhonu 11, neváhejte a objednávejte, Vánoce se blíží…

G&G filtration

Pro společnost G&G filtration vyrábějící průmyslové filtrace jsme navrhli a aplikovali celý nový brand. Do loga, které vychází z technických nákresů, se nám podařilo dostat techničnost i lehkost zároveň. Základem celého vizuálu jsou odstíny černé a platinové doplněné o zajímavý odstín oranžové, která celý vizuál skvěle doplňuje a podtrhuje jeho funkčnost. Brzy vám ukážeme celou case study.

Výběrka, kam se podíváš

I v průběhu léta jsme si střihli několik výběrek. A že jich nebylo málo! Nešlo o žádné drobnosti, ale o značky jako Škoda Auto, Niveko, Bylinky, město Olomouc nebo Cinema City. Aspoň zčásti jsme nahlídli do oborů, ve kterých jsme se doteď nikdy nepohybovali, a nasbírali jsme spoustu nových zkušeností. Momentálně čekáme, jak to dopadne. Pokud to klapne, určitě se to včas dozvíte.

A teď ta zábava…😀

Teambuilding ve Slupi

V srpnu jsme se na tři dny sbalili a odjeli na jižní Moravu do Slupi, kde jsme stmelovali kolektiv, trochu pracovali a hlavně se bavili. Najít společný termín pro 19 lidí už fakt není sranda, ale nakonec se přece jen zadařilo. A bylo to parádní! Jak asi víte, naší velkou vášní a zároveň slabostí je dobré jídlo, skvělé pití a ještě lepší zábava. Myslím, že tahle akce našemu týmu hodně pomohla. Aspoň já teď chodím do Justmighty ještě radši. A za to vděčím vám všem! 👇

Svatba B&T

Byla svatba. A ne ledajaká! Konala se na statku za přítomnosti lam, koz, oveček, prasátek a taky spousty dvounohých tvorů. Vdala se nám Bára. Která? Snad poznáte z fotky. Odteď už si pamatujte jen nové příjmení: Mejzlíková! Celý den byl překrásný, počasí objednané přesně na obřad a nezapomenutelná párty trvala až do rána. Báře a jejímu novomanželi přejeme, ať se mají celý život moooc rádi! ❤️

Justmiminka

Jak jste se mohli dočíst už v našem jarním Justreportu, na podzim jsme očekávali hned dva nové přírůstky do naší Justrodiny. Z poloviny už se stalo! Bárt má doma další krásnou slečnu (jako by jich měl málo). V úterý 17. září se Jasmínce narodila ségra, která se pyšní jménem Jenovéfa Amálie. 👼🏻 Gratulace veliká! A Bárte, nezapomeň, kdykoliv budete potřebovat pohlídat, Justtým je tu! Matěj se na mimi zatím stále těší (a my s ním).

Justchallenge aneb Justmighty běží o život

V červenci jsme se rozhodli, že se sebou musíme začít něco dělat a víc se hýbat. Rozdělili jsme se do dvou týmů a vyhlásili jsme Justchallenge. O čem to bylo? Běhali jsme, chodili, jezdili na kolech, koloběžkách i kolečkáčích. Výzva trvala od 1. srpna do 30. září.

Fakt jsme si mákli. Někteří se hýbali i každý den! Všechno jsme si trackovali ve Stravě a zapisovali do společné tabulky. Ještě poslední den před půlnocí se tým ve složení Lenička, Bára Š., Bára M., Andrejka, Marco, Matěj a Andrej vydal do ulic a nahnal cenné kilometry, které jim zajistily vítězství o prsa asijské ženy – o pouhých 6 kilometrů! Za dva měsíce oba týmy nasbíraly neuvěřitelných 2 618 kilometrů. A co čeká na vítěze? Naprosto famózní hostina od poraženého týmu. Tak už se nemůžem dočkat. 😄

Justgrilovačka

Konec léta jsme zakončili stylově. Pořádali jsme už druhou Justgrilovačku. Tentokrát jsme se rozhodli, že si ji uděláme in da haus ve dvoře naší kanceláře. Všichni klienti, lidi z branže, kámoši i my jsme se skvěle bavili, proto chceme z Justgrilovačky udělat tradici. Takže za rok na podzim zase – sejdeme se u grilu!

Chceš být součástí naší party?

Mrkni na volné pozice

Rozhýbeme i váš marketing?

Ozvěte se nám, probereme to