Služby

Obsahový
marketing

Získejte zákazníky, aniž byste jim cokoliv prodávali.

Branding & vizuální identita
Tři kroky k obsahu

Vyprávíme příběh vaší značky

Jak zaujmout bez prodeje? Odpověď zní content marketing. Pod tímto pojmem se skrývá tvorba a distribuce obsahu cílovým skupinám. Ať už formou článků, newsletterů, příspěvků na sociální sítě, podcastů, fotek nebo videospotů.

3 kroky k obsahu / 3 kroky k obsahu / 3 kroky k obsahu
01 Úvodní workshop

Úvodní workshop

Abychom mohli vytvářet kvalitní obsah, budeme se hodně ptát. Chceme vás, váš produkt a vaše zákazníky poznat zblízka. Od toho tu je úvodní workshop. Možná se během něj sami o sobě dozvíte věci, o kterých jste tušili, ale doteď jste je nepojmenovali.

Přínos pro vás
  • Naladíme se na stejnou vlnu
  • Celý tým poznáte osobně
  • Dozvíte se o sobě něco nového
02 Tvorba strategie a contentu

Tvorba strategie a contentu

Analyzujeme a brainstormujeme. Tvoříme obsahovou strategii a konkrétní měsíční plány, vše s vámi konzultujeme. Poté píšeme, designujeme, fotíme a natáčíme. Veškeré textové i grafické výstupy prochází korekturou.

Přínos pro vás
  • Na základě analýz začneme tvořit
  • Obsah dostaneme k cílovým skupinám
  • Veškerý obsah prochází kontrolou
03 Analýza a optimalizace

Analýza a optimalizace

Budujeme komunitu kolem vaší značky a komunikujeme s fanoušky. Posíláme vám pravidelné reporty. Hodnotíme, jak se daří a co můžeme zlepšit. Na základě toho obsahovou strategii aktualizujeme a vytváříme další content.

Přínos pro vás
  • Obsah zlepšuje pozici ve vyhledávání
  • Výsledky contentu pravidelně měříme
  • Jste neustále v obraze
Přečtěte si víc o obsahovém marketingu

Proč je obsah důležitý?

Nenásilná reklama

Ze studií vyplývá, že 70 % lidí by se o produktu nebo službě dozvědělo raději prostřednictvím kvalitního obsahu než skrze tradiční reklamu a inzerci.

Důvěra

Kvalitní obsahová strategie a content marketing zajistí, že si vaše značka napříč cílovými skupinami získá důvěru a odliší se od konkurence.

Nenásilná reklama a důvěra
Budování vztahu a zvýšení prodeje

Budování vztahu

Přibližte se svým zákazníkům a vybudujte kolem sebe komunitu. Vaši fanoušci, sledující, čtenáři a posluchači si vaši značku oblíbí. Staňte se jejich love brandem.

Zvýšení prodeje

Ve srovnání s tradiční bannerovou reklamou nativní reklamy zhlédne o 53 % více lidí. Daleko raději ji sdílejí a mají o 18 % větší zájem o koupi produktu. (Forbes)

Proč s námi

Jak vypadá obsah v podání Justmighty?

Pracujeme strategicky

Pracujeme
strategicky

Nad copy, správou sociálních sítí i tvorbou fotek, videjí a podcastů přemýšlíme koncepčně. Tvoříme content, který koresponduje s vaší strategií a další marketingové aktivity podporuje.

Tvoříme hodnotný obsah

Tvoříme hodnotný obsah

Můžete mluvit celé hodiny, ale nic neříct. Tvoříme obsah, který je pro vaše zákazníky užitečný a natolik zajímavý, že jej budou ochotni sdílet. Pracujeme s emocemi, protože víme, že se lidé často rozhodují právě na základě pocitů.

Cílíme přesně

Cílíme přesně

Tvorba a publikování informačně hodnotného a zároveň zajímavého obsahu je jedna věc. Jeho distribuce druhá – zato neméně důležitá. Cílíme na uživatele, kteří jsou pro vás relevantní.

Díváme se očima zákazníka

Díváme se očima zákazníka

Vaši zákazníci pro nás nepředstavují čísla, ale konkrétní lidi z masa a kostí. Kromě hodnot z Googlu nebo Facebooku věnujeme pozornost tomu, co zákazníci řeší v komentářích, recenzích nebo mailech. Na základě toho obsah tvoříme.