Služby

Videoprodukce

Dotkněte se srdcí zákazníků a zanechte v nich emoce.

Videoprodukce
Videoprodukce

UKAŽTE SE V ZÁŘI REFLEKTORŮ

Reklamní spoty, animovaná i firemní videa nebo focení? Postaráme se o vše od kreativního konceptu, storyboardu a scénáře přes casting, natáčení až po finální postprodukci. Videa i fotky jsou totiž nedílnou součástí většiny kampaní.

3 kroky k videu / 3 kroky k videu / 3 kroky k videu
01 Úvodní
workshop

Úvodní
workshop

Na začátku spolupráce se s vámi sejdeme, popovídáme si o vaší značce a sestavíme brief. Probereme, co očekáváte a společně se rozhodneme, jaký typ videa nebo focení je pro vás nejvhodnější.

PŘÍNOS PRO VÁS
  • Poznáte nás a my zase vás
  • Videa tvoříme jako součást strategie
  • Domluvíme se na přesném postupu
02 Námět, scénář a casting

Námět, scénář a casting

Rozpracováváme kreativní koncept, storyboard, píšeme scénář a voice overy. Následně rozvádíme technický scénář, kde definujeme konkrétní záběry. Vybíráme herce, členy štábu, techniku, lokace a rekvizity.

PŘÍNOS PRO VÁS
  • Díky storyboardu si video představíte
  • O konceptu spolu diskutujeme
  • Nad vším máte plnou kontrolu
03 Natáčení a postprodukce

Natáčení a postprodukce

Jde se na věc. Jakmile je video natočené a fotky pořízené, věnujeme se postprodukci. Vybíráme nejlepší záběry, stříháme, ladíme grading a zvuk a vybíráme hudbu. Upravujeme videa, aby fungovala na všech kanálech a ve všech formátech.

PŘÍNOS PRO VÁS
  • Nemusíte se o nic starat
  • Myslíme na všechny platformy
  • Jste spokojení? Pojďme spolupracovat dál
PŘEČTĚTE SI VÍC O VIDEOSPOTECH

Proč je video a foto důležité?

Rychlost

V dnešní době máte jen pár vteřin, abyste zachytili pozornost zákazníků. To platí v offlinu a v online prostředí dvojnásob.

Trend

Video spoty, explainery, bumpery, videa ve stories, reels, GIFy. Pohyblivý obsah hýbe dnešním světem. Nezůstávejte pozadu.

Rychlost
Emoce

Emoce

Lidé se rozhodují na základě emocí. A právě pocity svým zákazníkům můžete snadno zprostředkovat prostřednictvím videí a fotek.

Výstižnost

Váš příběh odvyprávíme tak, aby mu cílová skupina rozuměla a ztotožnila se s ním. Jedno video může říct víc než tisíc slov. Zní to jako klišé, ale je to tak.

PROČ S NÁMI

Jak vypadá videoprodukce v podání Justmighty?

Dvě mouchy
jednou ranou

Dvě mouchy
jednou ranou

Komplexní kampaň nemůže být postavená na jednom videu. Proto při natáčení ideálně i fotíme. A hlavní video rozsekáváme na kratší bumpery.

Více
využití

Více
využití

Pracujeme komplexně. Videospoty i fotky nepořizujeme jen pro jeden účel. Pokud třeba chcete natočit explainer video na web, koncipujeme jej tak, abyste jej mohli nasadit i na jiné kanály.

Až na
kraj světa

Až na
kraj světa

Chcete kampaň natočit na chatě v Krkonoších nebo na Times Square v New Yorku? Náš produkční tým je zvyklý cestovat. Vybereme pro vás lokaci, kterou si budete přát a zajistíme všechno, co bude třeba.

Komplexní
přístup

Komplexní
přístup

Na začátku každého projektu analyzujeme vaši značku, konkurenci a cílovou skupinu. Díky tomu vytváříme video kampaně, které přináší výsledky.