Život v Justmighty

Velký Jarní Justreport

  • 13. června 2019
  • by Tom
  • 7 minut čtení
  • Život v Justmighty

Neusínáme na vavřínech, proto stále hledáme nové cesty a pouštíme se novými směry. Více se teď zabýváme kreativní strategií, začali jsme se věnovat offline marketingu a rozšířili jsme naše služby o videoprodukci. Úspěšně jsme dokončili projekt pro Škodovku a zúčastnili se hned několika výběrových řízení. Na jaře se toho u nás prostě událo víc než dost.

Škodovku jsme si zamilovali

Když nám do e-mailu přistálo pozvání do výběrka, měli jsme z toho radost. Když jsme zjistili, že si nás vybrali, byla radost ještě větší. Vymysleli jsme nosný claim a sérii několika videí pro šest evropských zemí. Přišli jsme celkem s pěti kreativními koncepty, které jsme různě přetvářeli a nakonec jsme vyšperkovali variantu s „nerdem“, který se ve Škodovce líbil nejvíc.

Ke spolupráci na Škodovce jsme přizvali naše staré známé z Little Cube. Brali jsme to jako výzvu a snažili se ze sebe vymáčknout to nejlepší. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří na projektu spolupracovali a hlavně celé produkci, byla to jízda. Na výsledek se podívejte v našem portfoliu.

Mimochodem, se Škodovkou jsme byli tak spokojení, že Tom prodal své milované BMW a do firmy přibyla hned dvě nová auta s okřídleným šípem na kapotě.

Videoprodukce in da house

S Honzou a Petrem z Little Cube se nám spolupracovalo tak dobře, že jsme se rozhodli spolupráci prohloubit a rozjet společný projekt. Justmighty díky tomu od dnešního dne nabízí novou službu, a tou je tvorba profi videospotů včetně motion videí.

Původně tady měl být odstavec, kterým jsme ji chtěli blíže přestavit, ale pak jsme si řekli ne – necháme vás ještě pár dnů napínat, než si na našem justblogu přečtete víc. Zatím vás necháme namlsat sexy logem a vizuálem, který pro naši videočást vytvořil Mira.

Marketing, kam se podíváš

Během jara jsme dostali pozvání do několika zajímavých tenderů. I když se to někdy nepodaří, nezoufáme. Naučili jsme se spoustu nových věcí, takže to rozhodně nebylo zbytečné 🙂 Díky těmto příležitostem jsme trochu víc přičuchli k tvorbě komplexních online i offline marketingových strategií. A to jsme mohli zúročit u našich stávajících klientů.

Jedním z takových projektů byla marketingová strategie pro brněnského developera Endeka, pro nějž jsme definovali nový komunikační manuál a taky kreativní strategii nejen pro online, ale i offline prostředí po celý rok včetně návrhu zajímavých guerilla marketingových aktivit.

Komplexní online i offline marketing jsme připravili i pro našeho nového klienta, kterým je Všeobecný lékař. Společně teď otevíráme nové ordinace po celé republice a staráme se o propagaci i těch stávajících.

I administrativa patří k naší práci

Zapracovali jsme na projekt managementu a kompletní agendu přesunuli na Monday. Využíváme ho už rok, ale až během jara jsme plně začali využívat všech jeho možností. Z naší strany je to super nástroj, ale budeme rádi i za zpětnou vazbu od vás klientů. Jak se vám s ním pracuje?

V posledním květnovém týdnu jsme na dva dny opustili kancl a zavřeli se v propůjčené zasedačce, kde jsme si udělali interní strategický workshop. Řešili nejen prezentaci Justmighty, ale především naše směřování, vize, cíle a hodnoty. Tyto věci se za poslední dobu hodně měnily, neměli jsme je přesně definované, a to začínal být celkem problém. Důkladně jsme všechno probrali a promysleli a věříme, že to něco přineslo. Postupně se dozvíte víc, o všem vás budeme informovat.

JustLIFE

Náš justtým se stále rozšiřuje. Na jaře jsme přivítali hned dva nové kolegy –Báru a Matěje. O této naší posile už ví celý svět, protože o nich psal Médiář, tak si o nich přečtěte přímo na jeho webu. Bára s Matějem naskočili do rozjetého vlaku a start zvládli suprově. Doufáme, že se vám u nás líbí! 😍

Rozšířili jsme se také o psy. Když k nám dojdete na kafe, přivítá vás Andrejčina Leia. Je to japonská shiba-inu, což je dle wiki plemeno, které vůbec neštěká. Jo, i v tomto článku na wiki je chyba. Občas je to u nás pěkný psinec, to když Péťa vezme do práce svého Bruna a Verča z Crevet přivede svého Joeyho.

Když budete mít štěstí, tak potkáte i malého Edíka v kočárku, který se narodil Tomovi a Terezce. Máme z vás radost! 🤗 Edík dlouho nezůstane osamocen, na podzim by k němu měly přibýt další dvě justděti ❤️

Začali jsme zase sportovat a hubnout do plavek, proto máme multisportku. Někdo chodí na jógu, Mira s Tomem trápí rotopedy a orbitreky, Leon začal poskytovat soukromé lekce a ve fitku zničil už nejednoho kolegu. Báře to nestačí, takže si chce pořídit švihadlo a skákat přes něj o pauzách.

Jo a taky jsme zavedli společné snídačky, když už nemáme tolik času chodit večer na pivo.

Na závěr statistika ženských jmen v týmu: 3 Báry, 2 Lenky, 1 Andrea. Při zavolání na některou z našich žen se často ozve: „Která?“ Máme to s nima složitý.

Chceš být součástí naší party?

Mrkni na volné pozice

Rozhýbeme i váš marketing?

Ozvěte se nám, probereme to